Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

Chcesz skuteczniej
realizować wszystkie
swoje cele i wciąż
mieć czas na wszystko,
co ważne?

Dołącz do kursu
 • Czy jesteś jedną z tych kobiet, które prawą ręką prasują mężowi koszulę, a lewą obierają warzywa na rosół?
 • Twoja lista zadań – niczym „Moda na sukces” – nigdy się nie kończy?
 • Nigdy nie zapomnisz o drugim śniadaniu dla dziecka i kontrolnych wizytach u dentysty całej rodziny, ale niepokojąco często zdarza Ci się zapominać o… sobie?

W takim razie zasługujesz na dostęp do kursu

„Maksymalna Produktywność”

Jeśli chcesz:
 • Dowiedzieć się, jak pogodzić karierę z życiem rodzinnym (zapewniam Cię, że to możliwe!)
 • Zdjąć z pleców balast wykonywania wszystkich obowiązków domowych i mieć więcej czasu dla siebie
 • Nauczyć się, jak skutecznie planować swój dzień i wyznaczać cele
 • Poznać najskuteczniejsze techniki na to, by przestać odkładać rzeczy na później i natychmiast wziąć się do działania
 • Zwiększyć swoją skuteczność prywatną i zawodową, i odzyskać kontrolę nad swoim czasem

To przeczytaj tę ofertę do samego końca!

Nie chcesz czytać całej strony?

Oto streszczenie, CO DOSTAJESZ!

 • GŁÓWNY KURS „Maksymalna Produktywność” – 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 nagrań. Z napisami dla osób niesłyszących. 100% responsywny: oglądaj na komputerze lub telefonie.
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) oraz TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania – Jeśli wolisz czytać w telefonie lub tablecie. Albo jeśli wolisz słuchać w aucie podczas jazdy.
 • ZESZYT ĆWICZEŃ – Gdy oglądasz, zapamiętujesz. Ale dopiero gdy robisz, to zaczynasz rozumieć. Z zeszytem ćwiczeń przerobisz najważniejsze zasady omówione w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na życie praktyczne i już po pierwszym tygodniu zauważysz realne zmiany w swoim życiu.
 • NOTATKI WIZUALNE – Skrót całego kursu w formie graficznej. Dzięki nim błyskawicznie odświeżysz sobie cały kurs, aby wiedza utrwaliła Ci się na resztę życia.
 • Nagranie wideo dwóch WYJĄTKOWYCH SESJI Q&A – nagranie uzupełniające kurs o dodatkowe informacje i wskazówki, w którym odpowiadam na pytania dot. kursu, abyś mogła skutecznie wdrożyć tę wiedzę w życie.
 • CERTYFIKAT UKOŃCZENIA KURSU – Ten dokument potwierdza, że odbyłaś kurs w ważnej kompetencji zawodowej.

oraz wyjątkowe BONUSY (w zależności od pakietu):

 • BONUS 1 – 4 WYWIADY Z MISTRZAMI PRODUKTYWNOŚCI – najłatwiej uczyć się na przykładach. Dlatego przeprowadziłam wywiady z 4 osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym. Teraz możesz pełnymi garściami czerpać z ich doświadczenia!
 • BONUS 2 – Nagranie wideo ĆWICZEŃ JOGI z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik – dzięki nim uzyskasz harmonię między ciałem i umysłem i zwiększysz swoją produktywność
 • BONUS 3 – Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • BONUS 4 – Nagranie sesji Q&A z Kamilą, w której odpowie na pytania uczestników kursu
 • BONUS 5 – Kurs online "Szafa w porządku" Agnieszki Witkowskiej – który pomoże Ci funkcjonalnie i pięknie urządzić szafy w Twoim domu
 • BONUS 6 – 3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów wideo na platformie RBC Master Club, w tym do:
  – motywacyjnych wystąpień Kamili Rowińskiej, Joanny Ceplin czy Edyty Kurek,
  – nagrań webinarów dotyczących m.in. rozwijania marki czy radzenia sobie w kryzysie,
  – nagrań konferencji online,
  - bezpłatne fragmenty naszych kursów online.
 • KLIKNIJ TUTAJ I ZOBACZ CENĘ >>

  Lub czytaj dalej i zobacz dokładny opis.

Pozwól,
że opowiem Ci
historię
o spalonym
toście.

Przeczytałam ją w wywiadzie z Teri Hatcher, znaną aktorką. Teri opisała w nim bardzo wyraźne wspomnienie ze swojego dzieciństwa, kiedy to co rano jej mama krzątała się po kuchni, przygotowując dla wszystkich śniadanie, jednocześnie robiąc tysiące innych rzeczy; umawiała wizyty u lekarzy, planowała kiedy które dziecko musi odebrać ze szkoły, pisała listę zakupów, porządkowała rachunki do opłacenia, a czasem przez ten nadmiar obowiązków zdarzało jej się przypalić kilka tostów i nie dopilnować kipiącego mleka

Gdy zasiadali do śniadania, matka Teri sprawiedliwie dzieliła wszystkie ciepłe kromki chleba pomiędzy licznych członków rodziny, sobie zawsze zostawiając te najbardziej spalone. To jest właśnie najsilniejsze wspomnienie Teri z tych rodzinnych śniadań: spalone tosty na talerzu mamy. Przez wiele lat była przekonana, że jej mama robiła to dlatego, że uwielbiała ten smak zwęglonego, czarnego chleba. Dopiero po latach miała się dowiedzieć, że było to z jej strony poświęcenie – codziennie, przez wiele lat jej mama jadła te spalone kromki po to, by nikt z członków jej rodziny nie musiał tego robić.

Czy zdarza Ci się postępować podobnie?

Wiem, że wiele kobiet czuje podobną presję, by być perfekcyjną panią domu, bez problemu wywiązującą się z wszystkich swoich obowiązków. Czują się zmęczone swoją aktualną sytuacją i winne, gdy zawodzą. Nie wiedzą jak poradzić sobie z niekończącą się listą zadań i wiecznym brakiem czasu, a to wszystko często odbywa się kosztem ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Nie zgadzam się na to!

Od lat z powodzeniem łączę role żony i mamy z rolą coacha, trenerki, autorki książek. Ze swoją rodziną mieszkam w Gdyni, a mój zespół pracuje w biurze w Gliwicach.

W czasie przeznaczonym tylko dla mnie uprawiam sport i realizuję swoje dziecięce marzenie - uczęszczam na lekcje gry na pianinie.

Wiem, że kobiety mogą z powodzeniem prowadzić firmy i zajmować wysokie stanowiska i to nie musi odbywać się kosztem związku czy rodziny! Wiem też, że mają prawo mieć czas na własne przyjemności, oraz spełnianie marzeń!

Zastanów się:

 • Czy czujesz się przytłoczona liczbą domowych obowiązków i masz wrażenie, że Twoja lista zadań nigdy się nie kończy?
 • Czy często brakuje Ci czasu dla siebie - na sport, własne pasje i inne przyjemności?
 • Czy pod koniec dnia miewasz czasem poczucie winy, że nie wykorzystałaś czasu odpowiednio efektywnie?

Mam dla Ciebie rozwiązanie!

Czytaj dalej, by dowiedzieć się jakie proste kroki możesz uczynić, by odmienić życie nie tylko swoje, ale i całej swojej rodziny! A także, by znaleźć odpowiedź na pytanie…

Czy wiesz,
co masz
wspólnego
z Marie
Skłodowską-
Curie?

Odpowiedź Cię zaskoczy: obie otrzymałyście do wykorzystania tę samą ilość czasu w ciągu dnia – 1440 minut. To od Ciebie zależy, czy wykorzystasz je do zdobycia dwóch nagród Nobla czy do polajkowania kilkudziesięciu zdjęć kota przebranego za rekina. Chcę zachęcić Cię do zmiany, która sprawi, że nie tylko zyskasz więcej czasu, ale przede wszystkim - że zaczniesz z niego efektywniej korzystać.

Pomyśl o wszystkich projektach, których nie dokończyłaś na czas i celach, których nie osiągnęłaś ze względu na brak czasu i natłok obowiązków. Może jest to przerwany kurs językowy? Nigdy nierozpoczęty kurs na prawo jazdy? Może kiedyś obiecałaś sobie, że zaczniesz ćwiczyć, a od miesięcy Twoje hantle służą już tylko jako gryzak dla psa?

Wciąż możesz to zmienić!

Mam dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązania, które pozwolą Ci jak najlepiej planować swój dzień, wykorzystywać swój czas i wywiązywać z wszystkich obowiązków. Czy stać Cię na to, by z nich nie skorzystać?

Jeśli chcesz:
 • Dowiedzieć się, jak pogodzić karierę z życiem rodzinnym (zapewniam Cię, że to możliwe!).
 • Zdjąć z pleców balast wykonywania wszystkich obowiązków domowych i mieć więcej czasu dla siebie.
 • Nauczyć się, jak skutecznie planować swój dzień i wyznaczać cele.
 • Poznać najskuteczniejsze techniki na to, by przestać odkładać rzeczy na później i natychmiast wziąć się do działania.
 • Zwiększyć swoją skuteczność prywatną i zawodową, i odzyskać kontrolę nad swoim czasem.

To zapraszam Cię na pokład kursu online
„Maksymalna produktywność”.

To nie jest zwykły kurs
zarządzania sobą w czasie!

To szkolenie, które łączy w sobie zagadnienia z zarządzania sobą w czasie z tematyką produktywności. Tak byś nie tylko zyskała więcej czasu, ale również umiała korzystać z niego jak najbardziej efektywnie!

Kim jestem
i dlaczego
możesz mi
zaufać?

Nazywam się Kamila Rowińska i jestem znana z tego, że dotrzymuję słowa. Nie składam obietnic, których nie mogę dotrzymać i zapewniam Cię, że kurs „Maksymalna produktywność” również nie jest tylko pustą obietnicą. Od lat uczę innych tego, co sama wdrożyłam w życie.

Moje doświadczenie opiera się na nieustannie kontynuowanej edukacji popartej spektakularnym sukcesem zawodowym. Dlatego kurs „Maksymalna produktywność” stworzyłam w oparciu o najbardziej aktualną wiedzę dotycząca psychologii motywacji i zarządzania sobą w czasie, a także w oparciu o własne doświadczenia.

Jestem Absolwentką Politechniki Śląskiej – kierunku Zarządzanie Przedsiębiorstwem oraz Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Laboratorium Psychoedukacji, gdzie ukończyłam Coaching. Obecnie, jako certyfikowany master facilitator, trener, dyplomowany coach oraz inwestor — prowadzę szkolenia z budowania zespołów, sprzedaży, a także zarządzania sobą w czasie.

Jestem autorką i współautorką ośmiu książek o tematyce biznesowej i coachingowej, w tym bestsellera „Kobieta Niezależna”, oraz „Kobieta Asertywna”

Z moich szkoleń otwartych korzystają pracownicy i współpracownicy takich firm jak: Play, DHL, e – point S.A., Engave, Colway International, Pako Lorente, Oriflame Sweden, eMediator, Prodenta.

Jestem regularnie zapraszana na największe w Polsce konferencje biznesowe i motywacyjne.

Występowałam na jednej scenie z takimi postaciami jak: Brian Tracy, Ed Ludbrook, Dean Karnazes, Tomasz Kamel, Jacek Walkiewicz, profesor Jerzy Bralczyk.

Przez 5 lat mieszkałam w Belgii, podczas gdy swój biznes prowadziłam w Polsce. Szkolę, piszę książki, występuję publicznie, a to wszystko z powodzeniem łączę z rolą żony i matki dwóch synów. Chcesz wiedzieć, jak na to wszystko znajduję czas? Wszystkie swoje sekrety i praktyczne porady zdradzam w kursie „Maksymalna produktywność”!

Kurs „Maksymalna produktywność” łączy moją obszerną wiedzę z dziedziny zarządzania i psychologii, wielogodzinne doświadczenie z sali szkoleniowej i własne doświadczenie skutecznego łączenia kariery zawodowej z życiem rodzinnym. Pokażę Ci tylko te techniki, które sama stosuje i dzięki którym udało mi się osiągnąć ponadprzeciętne wyniki biznesowe!

Wiem, co możesz sobie w tej chwili myśleć!

Że może „taka się urodziłam” i przez to „łatwiej mi być taką zdyscyplinowaną!”. To nieprawda!

Każdego dnia piszą do mnie osoby, które chciałyby mieć więcej czasu dla siebie, dla swoich bliskich i rodziny. Nie potrafią się zorganizować i czują z tego powodu ciągłą frustrację i poczucie winy. Wiem coś o tym. Nie jest prawdą, że urodziłam się zorganizowana i już w przedszkolu delegowałam jedzenie budyniu na innych, a z koleżankami bawiłam się w pisanie list zadań ;)

Swoje umiejętności w zakresie zarządzania sobą w czasie i produktywności kształtowałam latami, rozpoczynając od tego, że przez 13 lat współpracowałam ze szwedzką korporacją. Zbudowałam w niej jeden z efektywniejszych zespołów w Polsce, dołączając do grupy najskuteczniejszych liderów na świecie. Zarządzając zespołem 3500 osób doskonaliłam swoje kompetencje przywódcze, managerskie i trenerskie. Wymagało to również ode mnie niezwykłego zorganizowania i umiejętnego zarządzania czasem. Nie osiągnęłabym takich wyników, gdybym nie określone techniki produktywności i nawyki, które wprowadziłam w swoje codzienne życie.

W życiu każdego z nas pojawia się moment wyboru. Tak było i w moim.

Gdy urodził się mój pierwszy syn…

…wszyscy mi mówili, że „teraz wszystko się zmieni” i „teraz to już na nic nie będę mieć czasu”. Znasz takie „życzliwe” rady? To od nas zależy, jak na nie zareagujemy!

Oczywiście pojawienie się na świecie mojego syna, Olafa, wiązało się dla mnie z nowymi wyzwaniami i obowiązkami. Mogłam poddać się i pozwolić, by chaos związany z pojawieniem się w domu niemowlaka przycisnął mnie do podłogi. Postanowiłam jednak inaczej! Wzięłam sprawy w swoje ręce, podniosłam głowę i…

przestałam słuchać „życzliwych”.

Postanowiłam wykorzystać swoje najlepsze praktyki zarządzania czasem, planowania i produktywności również w domu, dzięki czemu od lat skutecznie łączę wspaniałą rolę żony i mamy dwójki dzieci z prowadzeniem wielomilionowego biznesu. Moja historia jest dowodem na to, że można połączyć karierę zawodową z życiem rodzinnym i nikt nie musi na tym ucierpieć! Wiem, że wprowadzenie takich zmian w swoim życiu nie jest łatwe, ale wiem też, że jest możliwe. I chcę Ci w tym pomóc!

Jak wygląda kurs
„Maksymalna
produktywność"

i czego się nauczysz?

To nie jest kolejny zwykły kurs o zarządzaniu sobą w czasie! Nie usłyszysz ode mnie porad w stylu: „Wstawaj wcześniej i wszędzie truchtaj zamiast chodzić, to zyskasz dodatkową godzinę dziennie”. To jest wyjątkowy kurs online na temat produktywności. To oznacza, że chcę Cię nauczyć nie tylko tego, jak lepiej zarządzać sobą w czasie, ale również jak wykorzystać ten czas jak najbardziej produktywnie. Tak, byś mogła skutecznie realizować swoje cele osobiste i zawodowe, a jednocześnie cieszyć się czasem z rodziną.

Wierzę, że najważniejsza jest nie ilość czasu, jaką posiadamy, ale jego jakość.

Możesz mieć wiele wolnych godzin, ale na nic się one przydadzą, jeśli spędzisz je na graniu w farmę i sadzeniu wirtualnych bakłażanów. Chcę nauczyć Cię jak najlepiej wykorzystać czas do realizacji Twoich celów zawodowych i osobistych, jak przestać go marnować i działać skuteczniej!

W tym celu kurs został podzielony na aż 39 filmów wideo, z których każdy nauczy Cię konkretnych umiejętności niezbędnych do tego, żeby skutecznie zarządzać sobą w czasie i wykorzystywać go jak najlepiej.

To prawie 8 godzin materiałów!

Dowiesz się z nich między innymi:

 • Jak wyznaczać cele i rozbijać je na zadania?

  Nauczę Cię w jaki sposób planować realizację ważnych dla Ciebie celów, byś nie czuła się przytłoczona i miała większe szanse na sukces!
 • Dlaczego warto delegować zadania?

  Przekonam Cię, że nie jest prawdą, że wszystko najlepiej zrobisz sama i nie wypada prosić o pomoc w obowiązkach, bo „co ludzie powiedzą”. Pokażę Ci, jak poradzić sobie z tymi szkodliwymi przekonaniami i dlaczego warto. Umiejętność delegowania zadań przyda Ci się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym!
 • W jaki sposób zmusić się do działania?

  Bez względu na to, czy odkładanie spraw na później wynika z Twojego strachu czy z lenistwa – poznasz moje sprawdzone techniki na to, by poradzić sobie z brakiem motywacji, przestać odkładać na później i natychmiast wykonywać nawet najtrudniejsze zadania.
 • Jak uniknąć pułapek zarządzania sobą w czasie?

  Nie masz pojęcia, jak wiele rzeczy czyha na Twoją uwagę! To nie tylko Facebook, Instagram i ciągłe sprawdzanie maila, ale również inni ludzie mogą obniżyć Twoją produktywność. Pokażę Ci konkretne rozwiązania, jak sobie z tym poradzić!
 • Jak dbać o siebie?

  To bardzo ważna dla mnie lekcja, bo przez wielu zaniedbywana. Chcę nauczyć Cię jak dbać o siebie, ładować baterie i jak… odpoczywać. Tak, byś mogła potem wrócić z nową energią do produktywnej pracy! 

Kurs został podzielony na 9 obszernych modułów, w których krok po kroku przeprowadzę Cię kolejno przez najważniejsze problemy i wyzwania zarządzania sobą w czasie, a także pokażę Ci konkretne i praktyczne rozwiązania, które odmienią Twoje funkcjonowanie we wszystkich obszarach życia – zarówno zawodowych, jak i osobistych. Obiecuję: polecam Ci tylko te sposoby i strategie, które od lat z powodzeniem stosuję w swoim własnym życiu i dzięki którym osiągam ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Lubisz konkrety?

Zobacz czego dokładnie nauczysz się w każdym z modułów!

1.

4 fundamenty
zarządzania
sobą w czasie

Kurs rozpoczniemy od kluczowych ćwiczeń, które pozwolą zdiagnozować, jakie są Twoje główne wyzwania w zarządzaniu sobą w czasie, a także ustalić Twoje najważniejsze życiowe wartości. To szalenie istotne, bo to te wartości będą Twoim kluczowym drogowskazem przy planowaniu zadań i zarządzaniu obowiązkami.

Pokażę Ci również piramidę produktywności. To prosty, ale bardzo efektywny sposób, który pozwoli Ci przyjrzeć się wszystkim czynnościom, które w chwili obecnej zajmują Twój czas, a następnie je łatwo spriorytetyzować i uporządkować.

Rysowanie własnej piramidy produktywności to ćwiczenie, które otwiera oczy! Czarno na białym zobaczysz, które z Twoich codziennych zadań i obowiązków dają Ci szczęście i satysfakcję, a które marnują Twój czas i potencjał.

2.

Porządki

Konkretne zmiany w swoim życiu zaczniemy od… porządków! Wyjaśnię Ci, dlaczego uporządkowanie Twojej przestrzeni – zarówno fizycznej, jak i mentalnej – jest tak istotne dla Twojej produktywności.

W tym module mam dla Ciebie konkretne ćwiczenia i zadania, których wykonanie pozwoli Ci uporządkować swoją przestrzeń. Zajmiemy się porządkowaniem wszystkiego! Twojego mieszkania, miejsca pracy, dokumentów, a nawet pulpitu i skrzynki mailowej. No i najważniejsze – również Twojej głowy, byś mogła z nową energią ruszyć do działania!

Pokażę Ci podstawowe zasady organizacji, które będziesz mogła wdrożyć natychmiast, a które diametralnie odmienią Twoje otoczenie i usprawnią codzienne działania.

3.

Delegowanie zadań

W trzecim module opowiem Ci o prostym rozwiązaniu, które może w sposób diametralny odmienić Twoją efektywność osobistą i zawodową – o delegowaniu zadań.

Przekonam Cię, dlaczego warto delegować i nie warto martwić się „co ludzie powiedzą”. Rozprawię się z wszystkimi najczęstszymi obiekcjami, które słyszę od kobiet, które boją się delegowania zadań i wszystko chcą robić same. Gdy już przekonam Cię, że warto to robić – pokażę Ci jak.

Zaprezentuję Ci model SMART, który nauczy Cię, skutecznie delegować zadania, by szybko cieszyć się z natychmiastowych efektów w postaci większej ilości czasu. Wiesz co jest najlepsze?

Moje wskazówki przydadzą Ci się zarówno w pracy zawodowej, jak i w rodzinie – nauczysz się również współpracować z rodziną w zakresie delegowania codziennych obowiązków. Tak, aby każdy członek rodziny był zaangażowany w codzienne zadania, a przy tym by każdy miał również czas dla siebie.

4.

Planowanie

W kolejnym module zapoznam Cię z podstawowym modelem coachingowym i wyznaczymy cele w czterech obszarach: ja, zdrowie, rodzina, kariera. Wspólnie zrobimy też mapę marzeń – spis rzeczy, które chcesz mieć i musisz przeżyć. Po to, byś wiedziała do czego dążysz – zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

Następnie pokażę Ci, jak w praktyce rozbijać cele na projekty, a projekty na zadania i jak planować swoje działania. Pamiętaj: nawet słonia da się zjeść, jeśli robisz to po kawałku!

Nauczę Cię, jak planować swój rok, miesiąc, tydzień i dzień. Pokażę Ci również, jak monitorować własne postępy – przedstawię Ci cztery kluczowe elementy dobrego przeglądu tygodnia, dzięki czemu będziesz mogła natychmiast sama wdrożyć tę strategię działania.

5.

Działanie

Najbardziej obszerny moduł kursu jest poświęcony działaniu. Nie bez przyczyny! Nie chcę, by był to kolejny kurs online, o którym szybko zapomnisz – chcę móc się cieszyć z Twoich efektów i zmian, których dokonasz w swoim życiu!

Ten moduł zaczniemy od rozważań o proaktywności. Pokażę Ci, w jaki sposób decydować, które zadania są dla nas najważniejsze. Przedstawię Ci również kluczowy element mojej codziennej produktywności: checklistę. To proste narzędzie jest niezbędne dla mojego szybkiego i skutecznego działania!

Pokażę Ci, jak działają checklisty w pracy, rodzinie, jak i życiu osobistym, tak byś mogła sama zacząć je stosować i szybko zobaczyć, jak bardzo wzmocnią one Twoją efektywność i oszczędzą czas.

Następnie porozmawiamy o tym, jak uniknąć odwlekania – przedstawię Ci konkretne sposoby na to, by zmusić się do działania i zmobilizować do pracy. Zajmiemy się również sposobami na gorsze dni – w końcu wszyscy je mamy! Opowiem Ci, jak sobie z nimi radzić i co robić, gdy musimy pilnie zmodyfikować nasze plany ze względu na zdarzenia losowe.

6.

Działanie PLUS

W kolejnym module o działaniu pokażę Ci konkretne sposoby na to, by lepiej organizować swoje codzienne obowiązki. Zaczniemy od grupowania zadań: prostego sposobu, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu, zarówno przy obowiązkach domowych, jak i zawodowych.

Pokażę Ci również, jak przestać się rozpraszać – wskażę Ci najczęstsze przyczyny naszego braku skupienia, a także sprawdzone rozwiązania, jak sobie z nimi poradzić. Zastosuj moje rady, a Twoja koncentracja na zadaniu wzrośnie natychmiast, przez co swoje zadania będziesz wykonywać szybciej i dokładniej.

Opowiem Ci również o uczeniu intencjonalnym, czyli jak decydować czym w konkretnym czasie powinnaś się zająć i o automatyzacji, która pozwoli usprawnić Twoje codzienne działanie.

7.

Pułapki zarządzania
czasem

Rozpraszacze! Poświęciłam im cały osobny moduł, bo wiem, jak duże zagrożenie stanowią dla produktywności. Chcę żebyś po tym kursie nie tylko lepiej zarządzała sobą w czasie, ale też wykorzystywała go najlepiej jak potrafisz.

Pokażę Ci kilka prostych tricków i gotowych rozwiązań, które pozwolą Ci się skupić na pracy i sprawią, że Twoja produktywność wróci na właściwe tory.

8.

Troska o siebie, czyli
jak ładować baterie

W ostatnim module skupimy się na… Tobie! Wydaje Ci się, że ten temat nie pasuje do kursu o produktywności? Wcale nie! Chcę uświadomić Ci, że byś mogła zachować energię i mogła bez przeszkód wykonywać swoje obowiązki kluczowe jest, byś dbała o siebie.

Pokażę Ci, moje własne sposoby na „ładowanie baterii” i opowiem, jak troszczyć się o własne dobre samopoczucie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Tak, byś mogła pracować bardziej efektywnie i z nową energią!

9.

Narzędzia
Maksymalnej Produktywności

Czy wyobrażasz sobie zapomnieć o planowanym za rok koncercie ulubionego zespołu?

Ja nie, dlatego dzięki doświadczeniu Jakuba Gromka przygotowałam dla Ciebie lekcje o narzędziach, które wspomogą twoją codzienną produktywność i zdejmą z głowy potrzebę zapamiętania wszystkich dat i zadań do wykonania.

Jakub nauczy Cię jak praktycznie i produktywnie wykorzystać takie narzędzia jak: Kalendarz Google, Evernote, Calendly, czy Todoist, a ja pokażę Ci w jaki sposób zarządzamy naszymi zadaniami i projektami używając Monday.

Dzięki nim uwolnisz swoje myśli i w końcu odetchniesz pełną piersią, wiedząc, że masz czas na wszystko.

A to wszystko w formie:

 • Ponad 7 godzin nagrań wideo z napisami, które możesz przerabiać wszędzie i wracać do nich wielokrotnie.
 • 39 plików audio, które możesz pobrać, by w dowolnym momencie odświeżyć swoją wiedzę.
 • 20 stron zeszytu ćwiczeń, który pomoże Ci wykonać ćwiczenia i natychmiast przejść do działania!
 • Ponad 70 stron transkrypcji PDF wszystkich filmów dla tych, którzy wolą czytać

Kim jest Jakub Gromek, autor modułu "Narzędzia Maksymalnej Produktywności" ?

Jakub Gromek pracuje w sprzedaży i jest niezwykle skuteczny biznesowo. Jako osoba bardzo narzędziowa można go śmiało nazywać ekspertem ds. produktywności. Jest certyfikowanym konsultantem i jak nikt inny pomaga korzystać z aplikacji Evernote na zaawansowanym poziomie, dlatego bardzo szczegółowo omawia jej zalety, i funkcje w module „Narzędzia Maksymalnej Produktywności”.

To jeszcze nie wszystko!

Pracuję z ludźmi od 20 lat, dlatego wiem, że same wykłady i pogadanki nie wystarczą! „Wiedza nie zmienia zachowania – powiedział kiedyś Jerry Sternin – każdy z nas spotyka stukniętych psychiatrów, otyłych lekarzy i rozwiedzionych specjalistów od terapii małżeństw”. Nie chcę, by był to kolejny kurs, który obejrzysz kątem oka przy składaniu serwetek w łabędzie na niedzielny obiad, a następnie o nim zapomnisz. Chcę cieszyć się z Tobą z Twoich efektów!

Dlatego oprócz lekcji wideo w ramach kursu otrzymasz unikalny zeszyt ćwiczeń! To ponad 20 stron bardzo konkretnych ćwiczeń i zadań do wykonania, dzięki którym łatwiej uporządkujesz wiedzę, a także natychmiast wdrożysz to, czego się nauczyłaś.

Mam dla Ciebie dużo wiecej!

W ramach kursu otrzymasz:
 • Nagrania wideo, które możesz przerabiać wszędzie i wracać do nich wielokrotnie.
 • Pliki audio, które możesz pobrać, by w dowolnym momencie odświeżyć swoją wiedzę.
 • Zeszyt ćwiczeń, który pomoże Ci wykonać ćwiczenia i natychmiast przejść do działania!
 • Napisy do wideo, z których mogą korzystać osoby niesłyszące.
 • Transkrypcje wszystkich filmów dla tych, którzy wolą czytać.

A, i jeszcze jedna niespodzianka, która pozwoli Ci lepiej zapamiętać wszystko, co nauczyłaś się na kursie! W ramach kursu Maksymalna Produktywność otrzymasz również zestaw notatek wizualnych, które są wspaniałym uzupełnieniem tego, o czym mówię w kursie i pozwolą Ci szybko uporządkować uzyskaną wiedzę. Tak, żebyś mogła jeszcze skuteczniej i szybciej wdrożyć wszystko, czego się nauczyłaś!

Program Kursu

Kurs "Maksymalna Produktywność"
Wstęp i zeszyt ćwiczeń 00:02:39
Moduł 1 - FUNDAMENT
Dlaczego nie radzisz sobie z czasem? 00:13:22
Jaki masz stosunek do czasu? 00:09:51
Co jest dla Ciebie ważne? 00:29:08
Piramida produktywności 00:25:44
Moduł 2 - PORZĄDKI
Po co Ci porządki? 00:02:15
Zacznij sprzątanie 00:21:19
Przeanalizuj wszystkie sprawy 00:08:57
Porządki w dokumentach 00:05:43
Porządki w szafie 00:11:35
Porządek w książkach 00:07:56
Porządek w skrzynce e-mail 00:12:32
Podstawy dobrej organizacji 00:03:49
Moduł 3 - DELEGOWANIE
Dlaczego warto delegować? 00:13:51
Jak delegować? 00:05:44
Delegowanie zadań w rodzinie 00:08:09
MODUŁ 4 - PLANOWANIE
Wyznacz swoje cele 00:27:36
Mapa marzeń 00:05:39
Rozbij cele na zadania 00:06:40
Zaplanuj działania 00:13:52
Regularne przeglądy 00:12:16
Moduł 5 - PROAKTYWNOŚĆ
Proaktywność 00:15:27
Od czego zacząć dzień? 00:14:55
Potęga checklisty 00:12:41
Prawo Parkinsona 00:12:58
Co robić, kiedy Ci się nie chce? 00:10:22
Moduł 6 - DZIAŁANIE PLUS
Grupowanie działań i pilnowanie intencji 00:16:13
Uczenie intencjonalne 00:04:16
Automatyzacja 00:06:37
Moduł 7 - PUŁAPKI ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE
Pułapki zarządzania sobą w czasie 00:21:34
Moduł 8 - ŁADOWANIE BATERII
Ładowanie baterii 00:16:22
Moduł 9 - NARZĘDZIA MAKSYMALNEJ PRODUKTYWNOŚCI
Wstęp do narzędzi 00:00:31
Kalendarz Google 00:16:51
Evernote 00:25:09
Calendly 00:09:23
Todoist 00:16:06
Monday 00:13:04
Zakończenie
Jak uzyskać certyfikat ukończenia? 00:02:47

9 modułów, ponad 7 godzin nagrań, 39 lekcji i 20 stron zeszytu ćwiczeń

– to wszystko znajdziesz w tym kursie! Zaprojektowałam go tak, by Twój proces uczenia się i budowania nowych nawyków był jak najprostszy i jak najbardziej intuicyjny. Z każdym modułem będziesz zdobywać nowe umiejętności i otrzymywać konkretne narzędzia, które pozwolą Ci lepiej zarządzać sobą w czasie.

A to wszystko po to, byś mogła jak najlepiej wykorzystać i jak najszybciej wdrożyć przekazaną Ci wiedzę! Nie interesuje mnie liczba wyświetleń wideo, chcę widzieć efekty! Chcę cieszyć się z Twoich osiągniętych celów – zrealizowanych projektów, większej skuteczności osobistej i zawodowej, lepszego samopoczucia wynikającego z harmonii pomiędzy obowiązkami rodzinnymi i zawodowymi. Chcę absolutnie każdemu dać możliwość dotarcia do tej wiedzy i maksymalnego wykorzystania swojego potencjału!

Dlaczego koniecznie teraz powinnaś zapisać się na ten kurs?

Każdego dnia dostaję setki pytań na Facebooku i Instagramie: "Kamila, jak Ty to robisz? Jak Ty to wszystko godzisz? Kiedy znajdujesz czas dla siebie?". W tym kursie odpowiadam na wszystkie te pytania! Jeśli masz tendencję do odkładania rzeczy na później, ważne jest by zapisanie się na ten kurs nie było jedną z nich! Wiesz dlaczego?

 • Bo ten kurs jest dostępny dla każdego! Często dostaję od Was pytania, kiedy przyjadę ze szkoleniem do Waszego miasta. Piszecie, że Warszawa jest dla Was za daleko, za droga albo za brzydka, ale gdybym tylko przyjechała do Poznania/ Szczecina/ Białegostoku/ Amsterdamu to wszystko byłoby inaczej…

  Teraz jest to możliwe! Bez względu na to, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz skorzystać z tej wiedzy w przystępnej cenie i powtarzać ten materiał dowolną ilość razy przez rok!

 • Bo czas jest Twoim najcenniejszym zasobem. Pieniądze można stracić, a później zarobić je znow – za to straconego czasu już nikt nam nie odda. Pomyśl, jak wiele rzeczy, będziesz w stanie zrobić, gdy przestaniesz go marnować!

 • Bo zasługujesz na lepsze! Na pewno czasem masz ochotę na zmiany w swoim życiu – myślisz o tym, by zacząć uprawiać sport, zapisać się na kurs językowy, a może po prostu codziennie zacząć chodzić na spokojne spacery. Niestety w praktyce bardzo często się okazuje, że nie znajdujesz na to wszystko czasu. Pokażę Ci jak to zrobić – jak z powodzeniem połączyć wszystkie role zawodowe i osobiste, skutecznie realizować swoje cele i w tym wszystkim znaleźć jeszcze czas dla siebie!

Chcesz pozbyć się wyrzutów sumienia, że nie pracujesz wystarczająco efektywnie? Skuteczniej realizować swoje cele, ale nie kosztem własnego czasu wolnego i czasu spędzanego z rodziną? Chcesz sprawnie zarządzać swoim czasem i korzystać z niego maksymalnie produktywnie?

Zapisz się na kurs i zrób pierwszy krok ku zmianom!

Zobacz opinie uczestników pierwszej edycji kursu:PRZEŁOMOWY


Kupiłam kurs rok temu, po webinarze Kamili, dotyczącym produktywności, na który trafiłam przypadkiem scrolując fb. Jest to więc rocznica poznania Kamili 😉 Czułam, jakby mówiła o mnie, o moich problemach. Wcześniej nie wiedziałam co to jest rozwój osobisty… Dzisiaj, po kursie z produktywności, Kobiecie Niezależnej w Warszawie, książkach, webinarach, po przestudiowaniu większości darmowych materiałów RBC, ciężko oddzielić wpływ jednego od pozostałych. To ciągła praca nad sobą. Widzę ile zmian zaszło w moim życiu. Dzisiaj wiem, że to dopiero początek. Do tych materiałów będę wracać. Ich wartość jest nieoceniona. Przez ostatni rok bywało ciężko. Potrzebowałam czasu, żeby poznać prawdę o sobie, często niewygodną. Wdrożenie wszystkiego będzie wymagało jeszcze wiele czasu, ale najważniejsze, że już widzę, że stałam się inną osoba mentalnie. To bardzo dobrze wpłynęło na moje małżeństwo, relację z dzieckiem. Żyje mi się łatwiej. Pozbyłam się całej masy złych przekonań. Wyszłam z roli cierpiętnicy. Pozwoliłam sobie mieć czas dla siebie, pieniądze na swój rozwój, zaczęłam dbać o swoje zdrowie i kondycję. Przestałam stawiać się na ostatnim miejscu. Teraz będę pracować nad rozwojem zawodowym. Nad rozwojem osobistym nie zamierzam już nigdy przestawać pracować.
Dziękuję Kamila,
dziękuję całemu zespołowi RBC oraz Jakubowi Gromkowi
za Kurs Maksymalnej Produktywności
i za całokształt pracy 😀
Poznanie Was było przełomowe w moim życiu.

Marta


POPROSZĘ O SZTUCZNE ODDYCHANIE!


A ja wręcz uwielbiam to Twoje „po prostu”! 🙂
Jeszcze raz dziękuję Kamila, za Twój kurs Maksymalna Produktywność. Mimo ukończonego kursu stacjonarnego wiele rzeczy z online’owego mogłam sobie jeszcze raz przepracować i udoskonalić. Były takie moduły, przy których nie potrafiłam wysiedzieć do końca i takie podczas których brakowało mi tchu i syn chciał mi robić sztuczne oddychanie (szczególnie przy module z narzędziami). 😀
To oczywiście nie koniec mojej pracy nad produktywnością, bo jest nad czym pracować. A dziś jestem dumna z tego, co się wydarzyło u mnie w ostatnich tygodniach (i dniach) w tej kwestii. Bo oczywiście jako „mistrzyni” zarządzania sobą w czasie zakończyłam kurs tuż przed deadlinem. 😀
Od jutra biorę się za kolejny kurs z listy (tym razem Psychodietetyka), żeby zrealizować cel zapisany w nowym Dzienniku Kobiety Niezależnej przed czasem. 😀


ZDECYDOWANIE POLECAM


Kurs jest świetny.
Dzięki niemu:
– uświadomiłam sobie moje wartości – co ułatwia mi podejmowanie decyzji i delegowanie zadań
– nauczyłam się jak wytyczać cele i je skutecznie realizować (nawet gdy nie bardzo się chce)
– teraz stawiam na minimalizm – nie zaśmiecam, wiem co jest zbędne i jak zadbać o porządek

Generalnie odczuwam ogromną motywację do działania i zadowolenie z dobrze wykorzystanego czasu:)
Dziękuję za kurs Maksymalna produktywność!


MOJA MAKSYMALNA PRODUKTYWNOŚĆ


To mój pierwszy kurs, którego wykonanie trwało kilka godzin dłużej niż sam czas nagrań, bo ćwiczenia, porządki, przemyślenia i złote myśli. Teraz pracuję nad uzyskaniem certyfikatu 😊. Duża dawka wiedzy potrzebnej, żeby zmienić życie zarówno prywatne jak i zawodowe. Czuję się po nim zmotywowana do działania i wyposażona w odpowiednie techniki oraz narzędzia (MIT, ChSS, pilnowanie intencji – to tylko ułamek tego co dostajesz, ale dla mnie bardzo odkrywcze). Najważniejsza jednak lekcja to uświadomienie i nazwanie własnych wartości oraz kierowanie się nimi przy realizacji celów, nawet tych najmniejszych. Życie wydaje się prostsze. Bardzo dziękuję Kamilo! ❤️👍

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

OK Kamila, ale ile to kosztuje?

Wiem, że problemy, które rozwiązuje ten kurs, dotyczą każdego – bez względu na wiek, stanowisko, czy miejsce zamieszkania. Dlatego kluczowe dla mnie było, by ten produkt był dostępny dla wszystkich. Uważam, że każdy powinien mieć możliwość wprowadzenie prostych zmian, które natychmiast poprawią komfort jego codziennego życia.

Przypomnij sobie, jak wygląda Twój typowy dzień roboczy.

Czy jesteś jedną z tych kobiet, które wstają rano, wyprowadzają psa, potem przygotowują śniadanie dla całej rodziny - płatki dla jednego dziecka i kanapki dla drugiego, które nie lubi mleka, po drodze jeszcze tosta mężowi masłem smarujesz, bo biedak taki zabiegany, że sam nie ma na to czasu, potem już tylko odwieźć dzieci, iść do pracy, zrobić zakupy w drodze do domu, obiad przygotować, pozmywać, znów wyjść z psem, no i jeszcze pranie, bo przecież koszule same się nie wyprasują? Wyobraź sobie, jak inaczej wyglądałby każdy Twój dzień gdybyś:

 • Miała mniej obowiązków domowych, a te które wykonujesz codziennie zajmowały Ci znacznie mniej czasu niż zwykle
 • Działała systematycznie, zgodnie z planem, bez strachu, że zapomnisz o czymś ważnym – spóźnisz się z opłaceniem rachunków lub przegapisz kluczową wizytę u lekarza
 • Miała codziennie chwilę dla siebie, na odpoczynek, miły wieczór z książką lub wymarzony kurs językowy
 • Kończyła każdy dzień bez poczucia winy, że znowu nie byłaś wystarczająco produktywna i nie zrobiłaś wszystkiego, co zaplanowałaś

Dla wielu moich dotychczasowych klientek takie życie było nieosiągalne i były w stanie zapłacić za tę zmianę każdą cenę. Ja chcę, by absolutnie każdy miał taką możliwość.

Moje stacjonarne szkolenie „7 złotych zasad zarządzania sobą w czasie” to koszt 970zł. By dać jeszcze większej liczbie osób możliwość zmiany swojego dotychczasowego życia na bardziej zorganizowane i produktywne, zdecydowałam się obniżyć cenę kursu online w stosunku do szkolenia stacjonarnego aż o… 70%!

Tak jest, kurs „Maksymalna Produktywność”
jest dostępny już od
970 ZŁ
297 ZŁ

Kamila, czy to faktycznie dobra inwestycja?

W ramach kursu otrzymujesz roczny dostęp do ogromu wiedzy i praktycznych porad.


To tak, jakbyś płaciła 81 groszy dziennie za spotkanie z ekspertem

który krok po kroku prowadzi Cię przez najtrudniejsze zagadnienia związane z produktywnością i służy radą w czasie wątpliwości!

Zapisując się na kurs zyskujesz:
 • Nielimitowany dostęp do wszystkich materiałów na rok.
 • Możliwość korzystania z lekcji video, a także plików mp3 i transkrypcji, by móc zapoznać się z materiałem w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.
 • Prezenty w postaci notatek wizualnych i zeszytu ćwiczeń, które dodatkowo uporządkują Twoją wiedzę.

Te wszystkie rzeczy otrzymasz, jeśli kupisz kurs w pakiecie podstawowym, którego koszt to jedynie 25 złotych miesięcznie. Ja wiem, to tyle co pizza z podwójnym serem w pobliskiej pizzerii… Obiecuję Ci jednak, że jeśli teraz zdecydujesz się na tę inwestycję, to w przyszłości zyskasz znacznie więcej czasu nie tylko na jedzenie pizzy, ale i na inne przyjemności!

Chcesz więcej?

Chcesz wznieść swoją efektywność na jeszcze wyższy poziom? Jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej o produktywności i uczyć się od najlepszych, przygotowałam dla Ciebie dwie specjalne oferty – pakiet PREMIUM i VIP. W ich skład wchodzą liczne bonusy i case study, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zarządzać sobą w czasie i podpowiedzą sprawdzone rozwiązania, które możesz wdrożyć w swojej codziennej pracy.

4 wywiady z "Mistrzami Produktywności" - o wartości 197 zł

W ramach pakietu PREMIUM uzyskasz również dostęp do 4 unikalnych wywiadów, których nie zobaczysz nigdzie indziej! Pierwszy z nich to wywiad z Edytą Kurek, managerem z ponad 20 letnim stażem na rynku międzynarodowym, która zdradzi swoje sposoby na zarządzanie czasem. Chcesz wiedzieć w jaki sposób łączy spektakularne sukcesy zawodowe z udanym życiem rodzinnym? Musisz obejrzeć to nagranie!

Drugi wywiad przeprowadziłam z Marcinem Kokoszką, przedsiębiorcą, współudziałowcem w 11 spółkach, a od niedawna… Ojcem! Rozmawiamy o tym, w jaki sposób łączy prowadzenie biznesu z życiem rodzinnym i uprawianiem sportu (możesz mu kibicować na Półmaratonie Gliwickim). Marcin jest także przykładem na to, że wytrwałością i rozważnym zarządzaniem sobą w czasie można wyjść nawet z milionowego długu, czego dowodzi nasza wspólna książka „Coaching Wart Milion”.

Gościem trzeciego wywiadu jest Mariusz Mszyca, prezes firmy NGplast Sp. z o.o. której produkty trafiają do takich odbiorców jak BMW, VW czy Mercedes.

Ukończył studia z marketingu, rachunkowości, finansów oraz prestiżowe studia MBA z dyplomem Oxford Brooks University. Rozmawiamy o jego sposobach na produktywność z perspektywy zarządzania firmą i wielomilionowych inwestycji, co sprawnie łączy z organizacją szkoleń w RBC.

Kolejna osoba łączy rolę matki i przedsiębiorcy. Przez kilka lat dowodziła działem marketingu RBC, obecnie szkoli się na pilota i prowadzi biznes związany z Jej pasją - lataniem! Już wiesz, o kogo chodzi? Otóż czwarty wywiad to rozmowa z Agnieszką Kądziołką, która te wszystkie role łączy w jedno, ma niesamowite życie i zdecydowanie zasłużyła sobie na podziw, szacunek i zaufanie swojego otoczenia. Dołącz do kursu w wersji PREMIUM, żeby przekonać się, w jaki sposób zarządza swoim czasem.

Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - o wartości 100 zł

Na wywiadach wcale nie kończymy, ponieważ mam dla Ciebie jeszcze PRAWDZIWĄ PETARDĘ! Jest to zestaw nagrań z prostymi i praktycznymi ćwiczeniami, które pomogą Ci w lepszej koncentracji i skupieniu, oraz szybszym przełączaniu się między zadaniami. Nagrała je dla Ciebie Marta Bulik, która jest certyfikowaną nauczycielką jogi i pomaga mi na co dzień zadbać, by godziny spędzone przed komputerem nie odbiły się na moim zdrowiu. Te ćwiczenia możesz wykonywać zarówno rano, po przebudzeniu, jak i na przerwach w pracy. Twoje ciało będzie dzięki nim wypoczęte, a Ty lepiej wykorzystasz każdą chwilę życia.

Nagranie wideo "Jak przestać odkładać na później?" - o wartości 149 zł

Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?", dzięki któremu poznasz sprawdzone sposoby na to, aby konsekwentnie trzymać się planu i wykonywać systematycznie wszystkie zaplanowane czynności, jak skończyć z oddawaniem projektów na ostatnią chwilę i zacząć realizować swój prawdziwy potencjał. Przy zakupie pakietu PREMIUM dostajesz tę wiedzę zupełnie za darmo!

Podobają Ci się te prezenty? To z pewnością spodoba Ci się kolejna wiadomość: zwykle by skorzystać z wiedzy ekspertów, których zaprosiłam do współpracy, musiałabyś wydać kilkanaście tysięcy złotych! Taki jest koszt biletów na prowadzone przez nich szkolenia, wystąpienia publiczne czy prywatne konsultacje.

Tylko teraz możesz skorzystać z mojego kursu o produktywności i powyższych bonusów w postaci unikalnej wiedzy wybitnych ekspertów, które są dostępne w pakiecie PREMIUM o łącznej wartości 1 463 zł, w ekstremalnie niskiej cenie 397 zł! To nie tylko wiedza, za którą normalnie musiałbyś zapłacić wielokrotnie więcej – to przede wszystkim materiały unikalne, których nie obejrzysz nigdzie indziej!

Chcesz jeszcze więcej? Czytaj dalej:

Jeśli chcesz, by Twoja efektywność biznesowa wystrzeliła do przodu, to mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję! Pakiet VIP, w ramach którego zdradzę swoje najważniejsze sposoby na to, jak efektywnie i dynamicznie prowadzić swój biznes. Oprócz wszystkich bonusów wspomnianych powyżej, w ramach tego pakietu otrzymasz również aż trzy dodatkowe niespodzianki! I to jakie!

Stworzyłam ten pakiet dla ludzi skoncentrowanych na celu, którzy chcą wzmocnić swoją efektywność zawodową i poprawić wyniki biznesowe. Chcesz wykonać krok milowy w rozwoju swojego biznesu? Jeśli tak, to przygotowałam dla Ciebie bonus w postaci:

Nagranie Sesji Q&A z Kamilą o wartości 97 zł


Sesja Q&A to fantastyczna okazja, którą możesz wykorzystać by zadać bezpośrednio nurtujące Ciebie pytanie. Prawdopodobnie w trakcie przerabiania kursu pojawi się w Twojej głowie być może niejedno takie pytanie, na które trudno Ci będzie znaleźć odpowiedź. Masz szansę zapytać o nią doskonałego praktyka. Kupując Pakiet VIP masz tę możliwość by skorzystać z „indywidualnych konsultacji” za darmo!

Napisać: 3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów na platformie RBC Master Club o wartości 1 305 zł

3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów wideo na platformie RBCmasterclub.com – do wszystkich webinarów, wystąpień i konferencji online! To niesamowita okazja, by dostać maksymalną dawkę motywacji i poznać niezwykłych mentorów i ekspertów. W prezencie otrzymasz także bezpłatne fragmenty kursów online!

Kurs online "Szafa w porządku" Agnieszki Witkowskiej o wartości 297 zł

Kurs, który pomoże Ci funkcjonalnie i pięknie urządzić szafy w Twoim domu. Dowiesz się z niego m. in. jak rozplanować przestrzeń w szafie, jak składać rzeczy, aby zajmowały mniej miejsca, jak organizować sezonowe ubrania lub w jaki sposób wieszać długie sukienki, by nie zajmowały wiele miejsce i nie psuły swojego fasonu.

Jednak od razu ostrzegam:

to nie jest pakiet dla każdego!

Pakiet VIP zaprojektowałam z myślą o kobietach wyjątkowo zdeterminowanych, które nie chcą odkładać sukcesu na później i chcą zacząć działać natychmiast! Jesteś jedną z nich?

Jeśli tak, to już dzisiaj oferuję Ci zestaw narzędzi, które wzmocnią Twoje kluczowe kompetencje i sprawią, że Twoja efektywność osobista i zawodowa poszybuje do góry! Byś mogła z nich skorzystać niezbędne jest Twoje zaangażowanie i umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Wiem, co mówię, czas ma tutaj znacznie, albowiem…

Liczba pakietów VIP jest ograniczona!

To unikalna oferta zarezerwowana tylko dla 100 najbardziej zdeterminowanych i skoncentrowanych na celu osób, gotowych osiągać spektakularne wyniki w biznesie! Jeśli chcesz dołączyć do tej ekskluzywnej grupy, to nie zwlekaj i kup kurs w pakiecie VIP TERAZ!

Zapisz się na kurs
i zrób pierwszy krok ku zmianom!

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

Standard

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
1166 ZŁ

297 zł

ZAPISZ SIĘ

Premium

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
1463 ZŁ

397 zł

ZAPISZ SIĘ

VIP

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • Nagranie Sesji Q&A z Kamilą
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania oraz drukowanej!)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
 • Kurs online Szafa w porządku Agnieszki Witkowskiej
 • 3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów na platformie RBC Master Club
3162 ZŁ

1497 zł

ZAPISZ SIĘ

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

1. Czujesz się zmęczona obecną sytuacją, przepracowana i przytłoczona liczbą codziennych obowiązków.
2. Chcesz pracować skuteczniej i lepiej wykorzystywać swój czas.
3. Chcesz mieć więcej czasu dla rodziny, a także dla samej siebie.
4. Chcesz pozbyć się wyrzutów sumienia, że znów byłaś za mało efektywna.
5. Jesteś gotowa na zmianę i otwarta na nową wiedzę.
6. Wiesz, że nic nie przychodzi samo, więc jesteś gotowa rzetelnie wykonywać wszystkie ćwiczenia i zadania, a następnie…
7. Będziesz wspaniale cieszyć się z nowego, harmonijnego życia.
8. I korzystać z niego do oporu!

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

1. Twoja lista wymówek jest dłuższa niż korek na Zakopiance po długim weekendzie.
2. Zamierzasz oglądać moje wideo pomiędzy kolejnymi odcinkami „Ojca Mateusza” i „M jak Miłość”, a następnie biernie czekać na efekty.
3. Planujesz kupić kurs o zarządzaniu sobą w czasie, ale potem nigdy go nie uruchomić, bo… nie masz czasu.
4. Obejrzysz nagrania, ale o zeszycie ćwiczeń przypomnisz sobie dopiero wtedy, gdy będziesz szukała podpałki do grilla.
5. Chciałabyś zmian w swoim życiu, ale jednak bardziej chciałabyś nie wstawać z kanapy

Ten kurs to nie zupka chińska, że coś tam trzeba wlać, zamieszać, 3 minuty i gotowe! Będzie wymagał Twojej pracy i zaangażowania, ale zapewniam Cię, że efekty będą tego warte!

Lubię mówić, że

ten kurs jest jak los na loterii

Znasz ten dowcip o tym, jak bardzo religijny mężczyzna znalazł się w tarapatach finansowych i wielokrotnie modlił się do Boga o wygraną na loterii? Modlił się o wygraną, gdy miał stracić firmę, ale bez skutku. Modlił się dalej, gdy zabrali mi samochód, ale też bez rezultatu. I w końcu modlił się, gdy miał stracić dom, ale znowu wygrał ktoś inny. Zdesperowany nie wytrzymał, wrócił do kościoła:

- „Boże, czemu mnie opuściłeś? – spytał - Straciłem wszystko: pracę, samochód, dom. Dlaczego nie pozwolisz mi chociaż raz wygrać na loterii, żebym mógł sobie poukładać życie?” W tym momencie otwierają się niebiosa i słychać głos Boga: - „Stary, pomóż mi trochę, kup chociaż ten los...”

Podobnie jest w tym wypadku! Ja daję Ci kupon, ale to Ty musisz skreślić odpowiednie pola, by wygrać i osiągnąć sukces! Jesteś na to gotowa?

KUP KURS TERAZ I SKORZYSTAJ Z PROMOCJI – W KOLEJNEJ EDYCJI KURS BĘDZIE DROŻSZY!

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

Standard

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
1166 ZŁ

297 zł

ZAPISZ SIĘ

Premium

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
1463 ZŁ

397 zł

ZAPISZ SIĘ

VIP

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • Nagranie Sesji Q&A z Kamilą
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania oraz drukowanej!)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
 • Kurs online Szafa w porządku Agnieszki Witkowskiej
 • 3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów na platformie RBC Master Club
3162 ZŁ

1497 zł

ZAPISZ SIĘ

Oczywiście, że możesz odłożyć to na później. Ale przypomnij sobie, ile razy miałaś coś zrobić „później”, „zaraz”, „za chwilę”, a następnie o tym zapominałaś? Czy naprawdę chcesz ryzykować, że przegapisz taką okazję? Podejmij decyzję już teraz i działaj natychmiast!

A wiesz co jest w tym wszystkim najlepsze?

Masz pełną gwarancję satysfakcji!

Tak jest, dobrze czytasz – daję Ci PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Wiesz dlaczego? Dlatego, że jestem przekonana, że wiedza, którą Ci przekazuję jest unikalna. Stworzyłam ten kurs w oparciu o swoją rozległą wiedzę z zakresu psychologii i coachingu, a także własne doświadczenia. Sama od lat stosuję wszystkie sposoby i strategie, którymi się z Tobą podzieliłam i właśnie dlatego wiem, że działają. Polecam je również wszystkim moim klientom, którzy z pomocą tych wskazówek są w stanie pracować bardziej efektywniej, szybciej i skuteczniej osiągać swoje cele, i tym samym osiągać ponadprzeciętne wyniki biznesowe.

Wiem, że moje sposoby działają!

Właśnie dlatego nie boję się złożyć Ci następującej propozycji: spróbuj! Nie musisz mi wierzyć na słowo, możesz sama przekonać się, jak skutecznie ten kurs zmieni Twoją produktywność!

Kup kurs, a jeśli w ciągu 14 dni od zakupu uznasz, że nie jesteś zadowolona z moich treści, to otrzymasz zwrot pieniędzy!

Wiesz dlaczego to robię? Bo wiem, że zakup kursu online to zawsze jakieś ryzyko. Niemniej wiem też, jak wiele osób ma problem z zarządzaniem sobą w czasie, produktywnością, nadmiarem obowiązków. Chcę dać jak największej liczbie osób możliwość zmiany swojego życia! Zdecydowałam się wprowadzić tę gwarancję satysfakcji po to, by pomóc Ci podjąć decyzję.

Kupując ten kurs masz gwarancję bezpieczeństwa!

a zastanów się, jak wiele możesz zyskać: więcej czasu dla siebie, mniej codziennych obowiązków do wykonania, zadania wykonywane szybciej i sprawniej… Gwarantuję Ci to. Sprawdziłam to na sobie i na wielu swoich klientach. Teraz Twoja kolej!

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

Standard

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
1166 ZŁ

297 zł

ZAPISZ SIĘ

Premium

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo z konferencji Jak przestać odkładać na później?
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
1463 ZŁ

397 zł

ZAPISZ SIĘ

VIP

 • KURS ONLINE "Maksymalna Produktywność" - 7 godzin i 40 minut solidnej wiedzy, podzielonej na 39 NAGRAŃ WIDEO
 • KURS W WERSJI AUDIO (MP3) do pobrania
 • TRANSKRYPCJA KURSU w formie e-booka (PDF) do pobrania
 • Zeszyt ćwiczeń
 • Notatki wizualne
 • Nagranie wideo i notatki wizualne z konferencji online "Jak przestać odkładać na później?"
 • Nagranie Sesji Q&A z Kamilą
 • CERTYFIKAT ONLINE ukonczenia kursu (w formie PDF do pobrania oraz drukowanej!)
 • 4 WYWIADY WIDEO z "Mistrzami Produktywności" - osobami, które są dla mnie wzorami produktywności, zachowując jednocześnie równowagę pomiędzy, pracą, biznesem i życiem rodzinnym.
 • Nagranie wideo ćwiczeń jogi z certyfikowaną trenerką - Martą Bulik
 • Kurs online Szafa w porządku Agnieszki Witkowskiej
 • 3-miesięczny dostęp do rozwojowych materiałów na platformie RBC Master Club
3162 ZŁ

1497 zł

ZAPISZ SIĘ

I jeszcze jedno…

Znasz takie przysłowie: „czas to pieniądz”? Proponuję Ci transakcję odwrotną – gwarantuję Ci, że inwestycja w ten kurs to odzyskany czas w postaci kilku wolnych godzin tygodniowo i setek w skali roku. Być może twierdzisz, że szkoda zachodu, że nie warto, że to się nie opłaca… Że tę kwotę lepiej przeznaczyć na coś konkretnego, może nowy odkurzacz albo grę wideo.

Pomyśl o tym inaczej: odzyskasz godziny, które możesz wykorzystać na własny rozwój, wymarzony kurs hiszpańskiego lub tę wizytę w SPA, którą od tak dawna przekładasz. Odzyskasz również czas dla swoich najbliższych, jakościowe chwile spędzone ze swoją rodziną i przyjaciółmi. A to jest przecież bezcenne.

W tej chwili nie decydujesz tylko o tym, czy kupić kolejny kurs online.

Decydujesz o tym, czy chcesz przemeblować swoje życie w taki sposób, by już zawsze mieć czas na dobrą książkę i spacer z rodziną.

Jestem jednocześnie mamą i właścicielką wielomilionowego biznesu. Wiem jak ważne dla naszego komfortu jest, by znaleźć balans pomiędzy czasem na pracę, dla rodziny, a także… dla siebie samej.

Nauczę Cię jak to zrobić.

Jesteś przytłoczona nadmiarem obowiązków i niekończącą się listą zadań? Codziennie chodzisz spać zmęczona i jednocześnie pełna poczucia winy, że nie pracowałaś wystarczająco efektywnie? Tęsknisz za balansem pomiędzy pracą a czasem spędzonym z rodziną?

Pozwól mi sobie pomóc.

Ta oferta jest aktualna jeszcze tylko przez:

Najczęściej zadawane pytania:


1. Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście, że można płacić kartą. Wszystkie możliwe sposoby płatności pojawią się po przejściu do systemu transakcyjnego po kliknięciu w przycisk zakupu. Płatności obsługuje PayU oraz PayPal – w obu przypadkach jest dostępna płatność kartą.

2. Czy można płacić na raty?

Tak, płatność ratalną obsługuje operator PayU. Podmiotem udzielającym pożyczki ratalnej na zakupy jest jeden z partnerów pożyczkowych PayU: Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Source: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie © PayU

3. Czy mogę pobrać kurs na swój dysk?

Na dysk można pobrać materiały w postaci audio, wersje tekstowe, oraz ćwiczenia. Nie dajemy możliwości pobrania plików wideo.

4. Czy wysyłasz materiały także poza Polskę?

Kurs jest online, więc Twoja lokalizacja nie ma znaczenia. Nie wysyłamy żadnych paczek, płyt ani nic takiego. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

5. Jak długo mam dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok, od momentu zakupu. To ograniczenie pełni także funkcję mobilizacyjną. Rok w zupełności wystarczy, żeby obejrzeć kurs.

6. Czy z kursu można korzystać na telefonie?

Tak, kurs możesz oglądać na komputerze, w telefonie lub na tablecie, z dźwiękiem lub z napisami. Dodatkowo materiały w formie tekstowej (e-book) oraz audio (pliki mp3) możesz pobrać na swój dysk. Nagrania mp3 możesz wgrać do telefonu i korzystać z nich nawet kiedy jesteś offline – podczas biegania czy w podróży.

7. Czy kurs zawiera tylko treści czy również zadania?

Do kursu jest dołączony zeszyt ćwiczeń oraz praktyczne scenki demonstracyjne, gdzie na konkretnych przykładach uczysz się jakie zachowania są asertywne, a jakie nie i dlaczego. Kurs kończy się również testem i zadaniem domowym – tak, abyś zawsze mogła wrócić do ćwiczeń i najważniejszych zasad omówionych w kursie, dzięki czemu wiedzę szybko przełożysz na życie praktyczne.

8. Mam słabe łącze, czy ten kurs będzie u mnie działał?

Jeżeli bez większego problemu otwierają Ci się nagrania z YouTube, to wszystko powinno być ok. Do hostowania plików video korzystamy z serwisu Vimeo. Możesz wybrać niższą jakość odtwarzania, wtedy wszystko powinno działać bez zarzutu. W ostateczności zostają jeszcze pliki mp3, które możesz pobrać i na spokojnie przerabiać. Zeszyty ćwiczeń i wersje tekstowe również są do pobrania.
Pozdrawiam
Wszystkie prawa zastrzeżone. RBC International